Petr Hampl: Vyzval jsem milionchvilkaře Mináře k diskusi před kamerami. Bez odpovědi

18.11.2019 23:20 | Zprávy
autor: PV

Sociolog Petr Hampl poslal emailem předsedovi spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláši Minářovi výzvu k veřejné diskuzi

Petr Hampl: Vyzval jsem milionchvilkaře Mináře k diskusi před kamerami. Bez odpovědi
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hampl

From: Petr Hampl [mailto:pe@petrham.pl]
Sent: Monday, November 18, 2019 1:11 PM
To: 'info@milionchvilek.cz'
Subject: debata

Vážený pane Mináři,

Všimnul jsem si, že jste opakovaně vyzýval pana premiéra k diskuzi. S tím, že pokud s Vámi diskutovat nebude, je zbabělec.

Uplatňuji tedy na Vás stejné měřítko a vyzývám k diskuzi já Vás. Ukažte, že nejste zbabělec a vysvětlete mi osobně, proč nemáme právo zvolit si představitele, jakým důvěřujeme a jací nám vyhovují.

Přítomnost kamer je podmínkou. Volba místa, času a dalších okolností je na Vás.

S pozdravem

Petr Hampl

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Právní negramotnost kavárny a jejích médií?

18:43 Pavel Foltán: Právní negramotnost kavárny a jejích médií?

Už od sněmovních voleb (loni na podzim) se v tuzemsku provalila řetězová řada (až linie) problémů s …