Michal Horáček odkryl myšlenkové pochody, hodnocení a jeho pohled na řešení/neřešení některých problémů. U Petra Robejška, zakladatele nového uskupení Realisté, jsme si již zvykli na jeho přímé odpovědi a vyjadřování bez vytáček, v případě Michala Horáčka, příštího prezidentského kandidáta, se jednalo spíše o překvapení.
Témata se odvíjela od vyhoštění 35 ruských diplomatů Obamovou administrativou, pravolevé dělení společnosti přes financování politických subjektů včetně prezidentských až k jednomu z rezonujících témat dnešní doby, kterým je bezesporu neustále probíhající migrace ze severoafrického kontinentu.
VIZE, POLITICKÁ KOREKTNOST V MÉDIÍCH
Zatímco Michal Horáček v první části rozhovoru zaujímal jen povrchní zevšeobecňující přesněji nicneříkající vyjádření k některým otázkám, kdy perlou byla jeho vize prezidenství coby osobnosti, která bude ve společnosti předhazovat nová témata, ale tyto témata, jak je již za poslední dva měsíce Horáčkovy kampaně zvykem, vůbec neprozradil (jako bývalý textař je možná i vymyslí), Petr Robejšek se ihned od začátku přihlásil ke konzervativním hodnotám se zdůrazněním jejich nadčasovosti a progresívnosti v současné společnosti.
A pak přišel zajímavý názorový střet ohledně médií, sponsorů a případné politické korektnosti v nich. Podle Michala Horáčka jsou nyní média svobodná, je možné projevit svůj názor, jen v době před rokem 1989 můžeme hovořit o nesvobodných médiích. Petr Robejšek kontroval o politické korektnosti v některých médiích, která zabraňují vyjadřování svobodných názorů v posledních letech. Jinými slovy podle Michala Horáčka jsou masmédia zcela svobodná a můžeme si říkat v nich co chceme, což je od kandidáta na příštího prezidenta hodně tristní prohlášení!

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV