Svatopluk Otava: ´Tak nám zabili Lojzíka. Válka s Rusem musí bejt´

23.03.2016 14:42 | Zprávy
autor: PV

Nějak tak asi budou interpretovat naši švejkové v NATO, vládě a masmédiích skutečnost, že v pondělí zahynul při raketovém přepadu jeden z amerických interventů – nějaký štábní seržant Louis Cardine. Celkem již není podstatné, že čacký matros „položil svůj život za vlast“ při bezprecedentním, tajném vpádu na území cizího státu. Rovněž bude nedůležité, že írácký „spojenec“ vehementně protestuje proti řádění vojsk NATO (hlavně Turecka a USA) na svém území.

Svatopluk Otava: ´Tak nám zabili Lojzíka. Válka s Rusem musí bejt´
Foto: Archiv
Popisek: Turecká vlajka

Tak se zdá, že v administrativě USA už (záměrně?!) pravá ruka neví co dělá levá. Zatímco nositel Nobelovky za mír Obama spanile rajzuje po Kubě za pění oslavných tirád politických slepců, armáda světového bandity č.1 již odhodila jakékoli mimikry a nahání své těžce ozbrojené mariňáctvo po celé planetě i bez jeho vědomí(?) Žádné mezinárodní právo už zkrátka neplatí. Dokonce i bez vyhlášení války se pro příště ochránci „hodnot“, „demokracie“ a „našeho způsobu života“ pohodlně obejdou. Cíl je podstatný. Přimět všechny světové psychopaty, vrahy, lupiče a fanatiky k válce s Ruskem, které naivně ještě na onom přežitku v podobě mezinárodního práva trvá.

Ovšem nejlepší bude, aby si planetární blbečci ve velících pozicích rozbili o Rusko huby jen s takovou okrajovou účastí Američanů. Garant „svobody“ si totiž sám pro sebe vybral roli rozhodčího a dělitele kořisti. Generality hodlající se chytit s Rusy do křížku má Pentagon jistě dost, ale počet hollywoodských Chucků Norrisů a Sylvesterů Staloneů povážlivě kolísá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Eva Decroix, Ph.D., MBA, MPA byl položen dotaz

Rodiče

Dobrý den, mohu se zeptat, kdo přesně ze senátorů stojí za návrhem, aby rodič, který nemá po rozvodu dítě v péči, mohl být z důležitých rozhodnutí života dítěte vyloučen? Já nevím, podle mě to není úplně správné, i když zase někdy je mezi rodiči domluva obtížná a doplácí na to právě dítě, což také n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům

9:39 Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům

Výzva poslancům Poslanecké sněmovny ČR.