Babiš ho nechal vyhodit ze sálu. Teď nám vyvedený muž popsal, co následovalo

08.10.2013 7:57 | Zprávy

ROZHOVOR Andrej Babiš je nebezpečná a všehoschopná osoba, která se snaží dostat do politiky. Tvrdí to Vít Jedlička ze Strany svobodných občanů, kterého nechal lídr hnutí ANO vyvést z předvolebního mítinku v Praze minulý týden. Hned na začátku akce došlo k výměně názorů, Jedlička se ptal na biopaliva, chtěl vědět, o kolik zisku by Andrej Babiš přišel, kdyby nebylo biopaliv, které platí každý z nás.

Babiš ho nechal vyhodit ze sálu. Teď nám vyvedený muž popsal, co následovalo
Foto: hk.svobodni.cz
Popisek: Vít Jedlička

Ke konkrétní odpovědi nedošlo, k zásahu ochranky ano. Zástupce svobodných už nedostal možnost diskutovat, ačkoliv se o to pokoušel, kandidáti ANO několikrát narazili během odpovědí na jeho vystoupení, Babiš ho opakovaně vyzýval k odchodu a za doprovodu slov moderátora Jana Musila o tom, jaké má on daňové přiznání a automobil, byl nakonec vyveden ze sálu. Jednička svobodných v Královéhradeckém kraji na kandidátce do blížících se voleb odpovídala v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz

Co k Jedličkově účasti na mítinku sdělil Babišův spolupracovník Jan Šinágl, čtěte ZDE.

Co si myslíte o svém vyvedení ze sálu při mítinku Andreje Babiše v Praze?

Myslím si, že se ke mně chovali sprostě, napadli mě bezdůvodně, že se směji plačící důchodkyni a vůbec mě nenechali reagovat. Bylo evidentní, že se mi chtějí pomstít za můj předchozí dotaz ohledně biopaliv, snažili se do mě trefovat a vyprovokovat nějakou další akci. Věděli, že jsou v pozici síly, když je to jejich mítink. Dělali to naschvál, protože je složité zůstat v klidu sedět, když někdo tvrdí, že se někomu vysmíváte a dělají z vás neprávem zloducha v místnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …