Babiš ho nechal vyhodit ze sálu. Teď nám vyvedený muž popsal, co následovalo

08.10.2013 7:57 | Zprávy

ROZHOVOR Andrej Babiš je nebezpečná a všehoschopná osoba, která se snaží dostat do politiky. Tvrdí to Vít Jedlička ze Strany svobodných občanů, kterého nechal lídr hnutí ANO vyvést z předvolebního mítinku v Praze minulý týden. Hned na začátku akce došlo k výměně názorů, Jedlička se ptal na biopaliva, chtěl vědět, o kolik zisku by Andrej Babiš přišel, kdyby nebylo biopaliv, které platí každý z nás.

Babiš ho nechal vyhodit ze sálu. Teď nám vyvedený muž popsal, co následovalo
Foto: hk.svobodni.cz
Popisek: Vít Jedlička

Ke konkrétní odpovědi nedošlo, k zásahu ochranky ano. Zástupce svobodných už nedostal možnost diskutovat, ačkoliv se o to pokoušel, kandidáti ANO několikrát narazili během odpovědí na jeho vystoupení, Babiš ho opakovaně vyzýval k odchodu a za doprovodu slov moderátora Jana Musila o tom, jaké má on daňové přiznání a automobil, byl nakonec vyveden ze sálu. Jednička svobodných v Královéhradeckém kraji na kandidátce do blížících se voleb odpovídala v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz

Co k Jedličkově účasti na mítinku sdělil Babišův spolupracovník Jan Šinágl, čtěte ZDE.

Co si myslíte o svém vyvedení ze sálu při mítinku Andreje Babiše v Praze?

Myslím si, že se ke mně chovali sprostě, napadli mě bezdůvodně, že se směji plačící důchodkyni a vůbec mě nenechali reagovat. Bylo evidentní, že se mi chtějí pomstít za můj předchozí dotaz ohledně biopaliv, snažili se do mě trefovat a vyprovokovat nějakou další akci. Věděli, že jsou v pozici síly, když je to jejich mítink. Dělali to naschvál, protože je složité zůstat v klidu sedět, když někdo tvrdí, že se někomu vysmíváte a dělají z vás neprávem zloducha v místnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …