Fašista, řekl o mně prý Babiš. Senátor zúčtoval s miliardářem a hlasitě se vysmál Němcové

10.10.2013 4:39 | Zprávy

ROZHOVOR Senátor Severočechů.cz nebude volit ANO Andreje Babiše, i když někteří Severočeši na kandidátkách ANO jsou, protože lidé od Babiše ho měli údajně označit za fašistu. Že by byl fašistou či rasistou odmítá, pouze otevřeně hovoří o romské otázce. Klub zemanovců v Senátu, kde je členem, se bude zabývat tím, zda Vladimír Dryml zůstane jeho předsedou. Média podle Doubravy špiní Zemana, který je podle něho ale dobrým prezidentem.

Fašista, řekl o mně prý Babiš. Senátor zúčtoval s miliardářem a hlasitě se vysmál Němcové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ve volebním štábu Miloše Zemana. Miloš Zeman se stal novým prezidentem České republiky

Koho budete volit, pane senátore?

To je složitá otázka. Rozhoduji se mezi KSČM a SPOZ.

Takže se nebudete řídit tím, že Severočeši.cz spolupracují s hnutím ANO Andreje Babiše?

ANO v žádném případě volit nebudu a mám k tomu několik důvodů. Babiš vykřikuje, jakým je demokratem, přitom už se ale před volbami vyhraňuje proti některým politickým stranám, že s nimi v žádném případě nebude spolupracovat. Když jsem odmítl místo na jeho kandidátce, tak jsem se dozvěděl, že lidé kolem něj mě údajně označili pro mé vyjadřování se k romské otázce za fašistu. Jestliže mají na mě takový názor, tak je volit nemohu, přestože Severočeši mají nějaká místa na kandidátce ANO.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …