Máme dva policejní prezidenty, pane předsedo, kde vidíte chybu?
Zásadní chybu spatřuji v postupu bývalého ministra vnitra Jana Kubiceho, který je podle mého názoru jednoznačným viníkem současné situace.
Jak byste situaci řešil vy sám?
K takové situaci hlavně vůbec nemuselo dojít! Postup v dané věci měl vyplývat z platných předpisů a zákonných opatření, nikoliv z překotně uspěchaných kroků.
Ministr vnitra má pod sebou bezpečnostní složky, neměl by ministrem být někdo, kdo se v této oblasti pohybuje celý život?
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


