Byl bych radši, kdyby ústavní činitelé mezi sebou nešermovali žalobami, ale byli schopni nalézt shodu. Normálně a lidsky.
A je jasné, že prezident zastupuje stát navenek, jak mu to výslovně ukládá i Ústava. Stejně jako mi přijde férový kompromis, kdyby Česko zastupoval prezident na neformálních setkáních hlav států a další části summitu NATO měli na starosti vládní představitelé.
Jenže k takovému kroku musí být ochota se domluvit. Takto vypadáme před našimi spojenci jako hlupáci.
box PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku





_profil_top.jpg)
