Sečteno: Komunista vyhrál i v Praze! Jmenuje se Jiří Dolejš

13.10.2012 16:37 | Zprávy

Po více jak polovině sečtených hlasů na Praze 8 jsou výsledky prvního kola senátních voleb více než překvapivé. S pověstí Prahy 8 a celého hlavního města jako pravicové bašty může zamávat komunistický kandidát Jiří Dolejš.

Sečteno: Komunista vyhrál i v Praze! Jmenuje se Jiří Dolejš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dolejš

Ten se po zhruba čtyřiceti procentech sečtených okrsků ujal vedení, které si udržuje. Po 74 procentech posčítaných hlasů vedl s 22,89 procenty, Daniela Fillipiová z ODS se držela za ním s 21,56 hlasů. O druhé kolo těsně bojuju s Martinem Potůčkem z ČSSD.    

Spisovatelka Lenka Procházková, které některé předvolební odhady přisuzovaly více než 15 procent,  si prozatím připisuje necelých 5 procent.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prahou jdou zprávy, že ve volbách jde opozici o život

4:40 Prahou jdou zprávy, že ve volbách jde opozici o život

Obavy lídrů a významných postav menších opozičních stran z vymyšlené kriminalizace i vzkazy, že se m…