Ivan Bartoš včera „sundal“ dredy a vysmál se lidem. Dnes připsal...

02.04.2022 19:15 | Ze sítí
autor: vef

Předseda Pirátské strany a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš přiznal, že si včera z mnohých vystřelil. Jeho aprílový žertík se týkal jeho účesu.

Ivan Bartoš včera „sundal“ dredy a vysmál se lidem. Dnes připsal...
Foto: Reprofoto: CNN Prima News
Popisek: Ivan Bartoš (Piráti)

„Zaměstnanci MMR objevili asi stoletou vyhlášku, dosud platnou, že ministr nesmí mít dredy neboli drony. Naštěstí hned u mé kanceláře v Ústí je jedno holičství. Musím jít příkladem a dodržovat pravidla! Přemýšlím, jestli to vydražím, nebo pošlu poštou nějakému obdivovateli!“ napsal na sociální síti včera Bartoš a připojil fotografii, v níž drží prameny vlasů a zároveň má jiný účas. „Před volbami spousta lidí psala, že by nás volili, kdybych ty dredy neměl. Za hlasy se mi je ale sundavat nechtělo!“ dopsal pak ještě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lidovec premiérem? Hodně snů, nikdy se to nepovedlo

10:10 Lidovec premiérem? Hodně snů, nikdy se to nepovedlo

Máme cíl řídit stát, vyhlásil na sjezdu lidovců nový předseda Jan Grolich. Mnoho diskusních příspěvk…