Na pochod extremistů do Břeclavi přijede i Vandas

21.04.2012 11:16 | Zprávy

Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas se zúčastní nedělního pochodu Břeclaví za patnáctiletého zbitého chlapce. V sobotu o tom informují webové stránky DSSS.

Na pochod extremistů do Břeclavi přijede i Vandas
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda DSSS Tomáš Vandas

Dělnická strana sociální spravedlnosti a Dělnická mládež se sejdou ve 13 hodin u vlakového nádraží, odkud vyrazí na náměstí T. G. Masaryka, kde zazní projevy. Kromě Vandase se podle webu zúčastní také další vrcholní představitelé strany a mládeže. "Informace o účasti pana Vandase se k nám donesla, ale s nikým z Dělnické mládeže a strany jsme nejednali," uvedla pro agenturu Mediafax Eliška Windová z břeclavské radnice.

Lidé chtějí zabránit nenávisti

Podle ní starosta Oldřich Ryšavý (ČSSD) vyzval obyvatele města, aby se oddělili od extremistů a nešli s nimi v jednom pochodu. Trasa nedělního pochodu povede od nádraží přes sady 28. října na ulici J. Palacha, 17. listopadu, náměstí T. G. Masaryka a zpět. Dělnická mládež ohlásila akci od 9. do 20. hodiny, přestože samotný pochod by měl trvat okolo tří hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

NATO

Dobrý den, já si také myslím, že je pro nás členství v NATO zásadní, ale jak se postavíte k požadavku, který je prý už schválen, abysme do společné obrany dávali 5% HDP? A když tak neučiníme, můžeme být vyloučeni nebo co se stane? Děkuji Hrubá

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Extremisti“, „Manipulace!“ Richterová a Šichtařová v zuřivé hádce. To tu ještě nebylo

17:45 „Extremisti“, „Manipulace!“ Richterová a Šichtařová v zuřivé hádce. To tu ještě nebylo

36. epizoda pořadu Terezie Tománkové hostila čtyři političky, které usilují o mandát v blížících se …