Nadace Havlových už po dvacáté oceňovala osobnosti. Letos došlo na rektora Sorosovy univerzity

05.10.2018 12:39 | Zprávy
autor: mp

Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97 stále oceňuje české osobnosti. Jubilejní 20. cenu si podle informací ČTK přijde převzít amerikanista Josef Jařab.

Nadace Havlových už po dvacáté oceňovala osobnosti. Letos došlo na rektora Sorosovy univerzity
Foto: Dostál František
Popisek: Václav Havel - výřez

Emeritní rektor Univerzity Palackého v Olomouci, někdejší senátor a překladatel, si převezme cenu Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97. Cenu si prý zaslouží proto, že přispěl ke vzdělanosti české společnosti, k rozvoji demokratických principů i k šíření anglo-americké kultury. Cenu překladateli předá bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tymur „zlatý záchod“ Mindič není hlavní korupčník. Ukrajinský detektiv líčí, čemu čelí

18:43 Tymur „zlatý záchod“ Mindič není hlavní korupčník. Ukrajinský detektiv líčí, čemu čelí

Nalezený uprchlý ukrajinský podnikatel a blízký spolupracovník prezidenta Volodymyra Zelenského Tymu…