Pane Babiši, to vůbec není dobré. Vyplavalo na vás něco o uprchlících z minulosti, co se lidem asi moc líbit nebude... Okamura, Filip, kníže, Keller či Benešík promluvili

05.09.2018 4:42 | Zprávy

ANKETA Premiér Andrej Babiš v TV Prima řekl, že v Evropě je 1,5 milionu ilegálních imigrantů, kteří nedostali azyl. Podle něj by měli opustit Evropu. Řekl, že Chemnitz je od nás za rohem a lidé mají z kriminality imigrantů strach a jsou v šoku. Podle něj je tu boj, jestli zachováme naši evropskou civilizaci a kulturu. „Tady nechceme žít v Africe ani na Blízkém východě, musíme bojovat za naše hodnoty a mít pro to také řešení,“ řekl.

Pane Babiši, to vůbec není dobré. Vyplavalo na vás něco o uprchlících z minulosti, co se lidem asi moc líbit nebude... Okamura, Filip, kníže, Keller či Benešík promluvili
Foto: Vít Hassan
Popisek: Premiér Andrej Babiš na setkání členů Bytového družstva Svatopluk v Horoměřicích. Vláda se bude zabývat případem klientů zkrachovalého H-Systemu

„Vždyť Chemnitz je od nás za rohem! Contemu jsem vysvětloval jasně, že je to boj o to, jestli zachováme naši evropskou civilizaci a kulturu. Tady nechceme žít v Africe, ani na Blízkém východě, musíme bojovat za naše hodnoty a mít pro to také řešení,“ burcoval předseda vlády.

„Viděli jste ten záběr, jak přijela loď s migranty na pláž mezi turisty? Evropané mají strach a jsou v šoku. To samé i v tom Chemnitzu, to nebyla jen ta vražda, to byly vraždy neplnoletých dívek a sexuální obtěžování,“ připomněl Babiš kriminalitu imigrantů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…