Puška, granát, kulomet. Prezident se s tím před náměstím nepáral. Nakonec se vyjádřil i k sexuálnímu životu mládeže

14.09.2016 20:07 | Zprávy
autor: Radim Panenka

REPORTÁŽ První den své návštěvy Pardubického kraje zakončil prezident Miloš Zeman v Holicích, kde se také poklonil památce T. G. Masaryka u příležitosti výročí jeho úmrtí. Prezident před lidmi nepřímo naznačil, že by od něho letos mohl dostat státní vyznamenání herec Jan Kačer. Z úst hlavy státu ovšem padla i slova o zvýšení sexuální aktivity mezi mladými.

Puška, granát, kulomet. Prezident se s tím před náměstím nepáral. Nakonec se vyjádřil i k sexuálnímu životu mládeže
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Prezident Miloš Zeman na oficiální návštěvě pardubického kraje

„T. G. Masaryk je politik, na něhož na rozdíl od některých jiných nejmenovaných politiků budeme vždycky vzpomínat v dobrém. Už kvůli jeho heslu nebát se a nekrást, což někteří nepatrně modifikovali na nebát se krást,“ rozesmál hned z počátku prezident zhruba patnáctisetčlenné publikum na náměstí v Holicích.

Miloš Zeman před lidmi nepřímo naznačil, kdo by mohl být jedním z letošních vyznamenaných na 28. října. „Chtěl bych ještě připomenout vašeho významného rodáka, herce a režiséra Jana Kačera. Na zastupitelstvu, protože jak se u Cimrmanů říká – my nesmíme ani naznačovat – jsem řekl jednu poznámku, která se týká letošního 28. října. Ale jak říkám, já nesmím ani naznačovat,“ sdělil prezident.

Ve svém projevu se následně zaměřil na nezaměstnanost. V Holicích se podle jeho slov pohybuje mezi třemi a čtyřmi procenty. „Když si na jedné straně vezmu počet nezaměstnaných a počet volných pracovních míst, je to jedna ku jedné. To je dobře. I když jsme většinou pesimisté a škarohlídi, jsou také věci, ze kterých bychom se mohli a měli radovat,“ vybízel občany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

13:33 Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

Režisér Igor Chaun varuje před migračním paktem, který nedávno vstoupil v platnost. Podle něj není j…