Slavnému americkému režisérovi tleskali v Moskvě. Odhalil, proč v USA tak nenávidí Edwarda Snowdena

14.09.2016 16:39 | Zprávy
autor: fib

„Film doporučuji ke zhlédnutí naprosto všem, zejména pak obyvatelům Spojených států a Evropy,“ prohlásil na moskevské předpremiéře filmu Snowden od světoznámého režiséra Olivera Stona tiskový mluvčí prezidenta Ruské federace Dmitrij Peskov.

Slavnému americkému režisérovi tleskali v Moskvě. Odhalil, proč v USA tak nenávidí Edwarda Snowdena
Foto: Radim Panenka
Popisek: Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov

Předpremiéra filmu o bývalém agentovi americké CIA Edwardu Snowdenovi svou formou odpovídala tématu nejnovějšího filmu Olivera Stona. V kině „Moskva“ se sešlo mnoho vysoce postavených veřejných činitelů, kteří pohovořili na téma národní bezpečnosti.

Klíčovou postavou na moskevské předpremiéře Stonova filmu byl advokát Anatolij Kučerena, který hájil zájmy bývalého amerického zaměstnance tajných služeb Edwarda Snowdena od prvního dne, kdy přistál na moskevském Šeremetěvově letišti. Kučerena se tak za neúčasti režiséra Stona a hlavního hrdiny Snowdena stal hlavní „hvězdou“ celé akce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

17:55 „Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

Ukrajina opět čelí kolonám na svých hranicích. Na rozdíl od prvních dnů po vypuknutí ruské invaze se…