Tři roky vězení pro Feriho. Některým je to málo

22.04.2024 15:58 | Zprávy

Někdejší poslanec za TOP 09 Dominik Feri byl pravomocně odsouzen za znásilnění a za pokus o něj. Městský soud v Praze zamítl odvolání a potvrdil původní trest tří let vězení.

Tři roky vězení pro Feriho. Některým je to málo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý poslanec Dominik Feri

„Po třech letech PRAVOMOCNÝ rozsudek v kauze Feri. Je to jasná zpráva, že doba se změnila a sexuální kriminalita má svoje důsledky,“ podotkl poslanec Jakub Michálek (Piráti).

„Vzhledem k tomu, kolik lidí poznamenal na dlouhé roky, je to málo. Ale aspoň takhle,“ okomentoval kauzu kandidát za STAN Adam Trunečka.

„Potvrzení trestu pro sexuálního predátora je hlavně dostatečně jasný vzkaz veřejnosti, že se nikdo v této zemi neschová za to, že je celebrita či údajná celebrita, která má desetitisíce followerů a dokáže nasbírat tisíce lajků. I když ty tresty za násilí by měly být určitě vyšší,“ míní reportér serveru iDnes.cz Josef Kopecký.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Vanda Efnerová

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Bc. Tomáš Kubín byl položen dotaz

Jste pro zatčení Putina v Budapešti?

Já teda nevím, ale k čemu by to pro ukončení války bylo dobré? Nevedlo by to jen k její eskalaci? A jak tedy dohodnout mír, když EU přichází s tím, že by měl být Putin, který přijede o míru jednat zatčen? Ne že by si to nezasloužil a neměl by vše pykat, ale nyní přístup EU nechápu. Můžete mi to vysv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tomáš Čermák dostal za v celku neškodné protistátní kecy, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusepedros491 , 22.04.2024 18:37:30
pět a půl roků natvrdo jelikož byly mu v rozsudku podsunuty i činy kterých se nedopustil. Přitom občanů naštvaných na špatnou práci politiků je většina. Sexuální násilník Feri s třemi roky je pro společnost méně nebezpečný než naštvaný občan který neudržel své myšlenky a dal jim volný průběh?

|  7 |  0

Další články z rubriky

Drulák byl ostrý: Konec režimu, který umírá. Kde? Ne v Rusku

8:30 Drulák byl ostrý: Konec režimu, který umírá. Kde? Ne v Rusku

Bývalý elitní diplomat Petr Drulák, zakladatel spolku Svatopluk, v rozhovoru pro XTV komentoval hlub…