Umělec Jan Kraus se rozpovídal o genderu: Já se taky někdy cítím ženou

31.10.2019 17:27 | Zprávy
autor: vef

Moderátor Jan Kraus se de facto vysmál problematice fluid genderu. A to ve své Show Jana Krause. Dokonce uvedl, že se někdy cítí jako žena.

Umělec Jan Kraus se rozpovídal o genderu: Já se taky někdy cítím ženou
Foto: Nejvic.info
Popisek: Moderátor a herec Jan Kraus

Úvodem se Kraus vyjádřil k tomu, že měl občas nemístné poznámky ke kampaním, jako je otázka MeToo. Podle jeho slov to bylo právě kvůli tomu, že učinil objev. „Nedávno byl dokonce pojmenován v Oxfordském slovníku, už je to jako terminus technikus – gender fluid, tedy plující pohlaví nebo orientace,“ sdělil Kraus a přiznal se, že zjistil, že to je on. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A ví se, jak tedy prezident odpověděl?

Myslím na tu otázku, co zde citujete? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Hrncir-SPD-Jeden-z-deniku-pise-ze-se-student-zeptal-na-Pavlovo-udajne-clenstvi-v-KSC-790489 Dá se někde najít odpověď? Petra

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majdan kvůli ČT. Temný vzkaz z akce Milionu chvilek

9:14 Majdan kvůli ČT. Temný vzkaz z akce Milionu chvilek

Nedělní protesty Milionu chvilek nepřilákaly tolik lidí jako velké akce v Praze. Opět se však dostav…