Jiří Vyvadil: Evropská unie si prostě o teroristické útoky říká

22.03.2016 14:20 | Zprávy
autor: PV

Evropská unie se tváří, jakoby něco uměla zmoci a ještě zpupně vyhlašuje další sankce proti jedinému státu, který si během 5 měsíců poradil islamistickým terorem, který Západ v Sýrii pomáhal zakládat, státem, který umí naprosto tvrdě a důsledně teroristy doma i v zahraničí likvidovat - Ruskem. A to v Rusku poměrně spořádaně žije na 20 miliónů muslimů.

Jiří Vyvadil: Evropská unie si prostě o teroristické útoky říká
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Vyvadil

Že teroristé se v západoevropských  zemích, se silnou mnohasettisícovou islámskou komunitou se nacházejí po tisících je jisté.

Že se tam dostávají tisíce tzv. uprchlíků, kteří vraždili ve jménu Alláha a v zájmu Turecka  či Saudské Arábie s cílem odstranit sekulární a velmi tolerantní režim Bašára al Asada, je také jisté.

A také je jisté, že světovým lídrem v efektivním vojenském nastolení míru je jednoznačně Rusko.

A naše Evropská unie, místo, aby hledala cestu spolupráce, vyzvala země OSN k přijetí sankcí proti Rusku. A za co? Za to, že obyvatelé Krymu za mnohem kvalitnějšího dodržení mezinárodního práva na sebeurčení, včetně referenda (v Kosovu nebylo naprosto nic, jen banda zločinců, prodávajících orgány srbských zajatců a podporovaných rodinou Clintonových udělala kdesi čáru) vyhlásili nezávislost a následně se připojili k Rusku? To měl Krym čekat na totální zpustošení, jakého se dočkalo Doněcko i Luhansko?

Řeknu to na rovinu, dokud nezmizí Junckerové, Merkelové, Tuskové, Hollandové, Cameronové (u něho je to velmi nadějné) či čeští Sobotkové a Zaorálkové  a vůbec všichni ti evropští panáci, kteří uprostřed rozvratu způsobeného migrací, nebezpečnou smlouvou s Tureckem či  předpokládaného terorismu jak je vidět dnes  v Bruselu a zítra možná v Amsterdamu ještě fedrují možný válečný konflikt s Ruskem  panáci, není Evropě pomoci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Institut Václava Klause ke kompetenční žalobě prezidenta Pavla a postupu Ústavního soudu

13:38 Institut Václava Klause ke kompetenční žalobě prezidenta Pavla a postupu Ústavního soudu

Předběžné opatření, které Ústavní soud vydal jeden a půl dne po podání kompetenční žaloby prezidenta…