Prokop (ANO): Týdenní report z Jižního Města (08. - 14. 02. 2021)
Milí sousedé, teda řeknu vám, je pěkná zima! Takovou zimu si v Praze pamatuji naposledy asi před 8 lety. Snažím se i přesto držet v kondici.
Milí sousedé, teda řeknu vám, je pěkná zima! Takovou zimu si v Praze pamatuji naposledy asi před 8 lety. Snažím se i přesto držet v kondici.
Neodbornost politiků lze pochopit. Jsou to jen laici volení voliči. Mnohem horší je, pokud se něco podobného vyskytuje u odborníků, třeba i z Karlovo univerzity. Vždy se pak ptám, jestli je to skutečně jen neodbornost, nebo ...
Komentář na facebookovém profilu k situaci v Rusku.
Komentář na facebookovém profilu k protestu v Brně.
Hejtman Jan Grolich se spolu s ostatními hejtmany obrátil na vládu s žádostí o vyhlášení nového nouzového stavu. Byl by na omezenou dobu 14 dnů. Informoval o tom dnes (14. února 2021) jihomoravský hejtman Jan Grolich.
Vláda na žádost hejtmanů vyhlásila nouzový stav na 14 dnů.
Podle předsedy ODS Petra Fialy mělo neprodloužení nouzového stavu ve Sněmovně smysl. Vláda a premiér nemůžou do nekonečna obcházet Poslaneckou sněmovnu, a teď dostali od všech zprávu, že mají přehodnotit nefungující opatření...
Komentář na facebookovém profilu k euru.
Komentář na facebookovém profilu k hejtmanskému nouzovému stavu.
Komentář na facebookovém profilu k nouzovému stavu.
Pokud by měla vláda na žádost hejtmanů prodloužit nouzový stav, nejvýš o 14 dní, jako prostor pro vyřešení krize. Pro některé hejtmany je nouzový stav jedinou možností, jak vymáhat všechna opatření, řekl dnes ČTK jihočeský h...
Komentář na facebookovém profilu k třenicím ve Sněmovně kolem prodloužení nouzového stavu.
Komentář na facebookovém profilu k dějům dávno již minulým.
Komentář na facebookovém profilu k řešení nastalé politické situace ohledně covidu a nouzového stavu.
Komentář na facebookovém profilu k nadcházejícím volbám do Sněmovny.
Komentář na facebookovém profilu k ekologii.
Otevřený dopis předsedy Senátu Miloše Vystrčila premiérovi Andreji Babišovi a členům vlády
Komentář na facebookovém profilu k vlastnímu boji za normální lidi.
Komentář na facebookovém profilu k dohodě hejtmanů co se týká epidemie covid-19.
Komentář na facebookovém profilu k politické situaci kolem koronaviru.