Je fascinující, jak koaliční poslanci, kteří na rok 2026 prosadili stamiliardový deficit, volají po „šetření“ u veřejnoprávních médií. To není rozpočtová odpovědnost, ale regulérní farizejství.
Navíc jak ukázal poslanec SPD Nerušil, který otevřeně mluví o větší kontrole obsahu ČT, tak řeči o úsporách jsou jen zástěrka pro snahu dostat veřejnoprávní média pod politický vliv.
Veřejnoprávní média mají kontrolovat politiky, ne naopak. A tohle koalici neprojde.
box PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku





