Takto Miloš Zeman zesměšnil politika, který zítra odmítl přijít na Hrad

27.10.2014 14:14 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Prezident Miloš Zeman odmítl, že by další rektoři na protest nepozvání dvou svých kolegů odmítli pozvání na Pražský hrad. Důvodem jejich nepřítomnosti jsou prý zahraniční cesty. K neúčasti lidoveckého europoslance Pavla Svobody pak uvedl, že mu to jméno nic neříká, takže nemůže ani litovat.

Takto Miloš Zeman zesměšnil politika, který zítra odmítl přijít na Hrad
Foto: Radim Panenka
Popisek: Prezident Miloš Zeman v Pekingu

Prezident Miloš Zeman se na závěr své návštěvy Číny vyjádřil k zítřejšímu slavnostnímu večeru na Pražském hradě, kde budou při příležitosti státního svátku předána státní vyznamenání. Média otevřela téma nepozvaných rektorů, kvůli čemuž se údajně ceremoniálu nezúčastní i další rektoři.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sjezd sudetských Němců

Dobrý den pane Jurečko. Mě se ten váš článek ohledně sjezdu sudetských Němců v Brně líbil. Ale vy si myslíte, že přinese nějaké smíření, když se koná na protest řady lidí? Nebylo by vhodnější pro smíření volit jinou cestu? Takhle si říkám, jestli nebude sjezd spíš kontraproduktivní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Škody po Fialovi napraveny.“ Srbsko přivítalo Okamuru

20:17 „Škody po Fialovi napraveny.“ Srbsko přivítalo Okamuru

Tomio Okamura svou návštěvou Bělehradu napravil pověst České republiky v Srbsku. Vedení země si v Bě…