Holá prdel. Cikán. Klára Samková se před lidmi až do noci hádala kvůli islámu, byli jsme u toho

13.07.2016 12:37

Miliardář Soros, finančně podporující vystrčený holý zadek Matěje Hollana z Brna, muslimská genocida jinověrců v islámských zemích a ostrý spor s mladým politologem. To byly hlavní momenty přes hodinu trvajícího vystoupení právničky a ochránkyně lidských práv Kláry Samkové na setkání s několika desítkami občanů, na kterém byl přítomen také Petr Hampl z nové iniciativy Alternativa pro Česko.

Holá prdel. Cikán. Klára Samková se před lidmi až do noci hádala kvůli islámu, byli jsme u toho
Foto: Úsvit přímé demokracie
Popisek: Klára Samková

Anketa

Kterého bývalého premiéra chcete zpět do politické funkce?

1%
34%
1%
55%
1%
3%
hlasovalo: 8570 lidí

„Ze mě se stal hlavní antiislamista, ale to jsem neměla v úmyslu,“ uvedla na začátku svého vystoupení známá advokátka. „Jsem stižena svým povoláním a mám takovou obscesivní představu, že právo by se mělo dodržovat a že by jej měli dodržovat všichni. Říkám to pětadvacet let, a je to čím dál horší a horší. To, co mne na islámu v České republice mrzí úplně zásadně, je, že pomalu destruuje český právní řád. Díky tomu, že dostává jakési výjimky, že se po celé Evropě těch výjimek dožaduje, tak vlastně destruuje právní řád té které země a také destruuje stát.“

Jeden ze základních znaků státu podle Kláry Samkové je, že stát je jediným, kdo určuje, jaké zákony budou na jeho území platit. Je výlučným činitelem zákonů. Pouze ty zákony, které jsou přijaty zákonným způsobem, jsou platné. „A teď se tady dostáváme do situace, kdy začínají platit zákony, které daný stát nikdy neschválil anebo které dokonce jdou proti jeho zákonům. To znamená, že stát ztrácí svou výlučnou vlastnost, ztrácí moc nad svým územím a přestává být státem a začíná se stávat protektorátem. V tomto směru bychom mohli říkat, že třeba i EU je naším protektorem, ovšem my jsme se zřekli části té naší suverenity smlouvou; naposledy Lisabonskou smlouvou jsme delegovali část svých pravomocí,“ uvedla srovnání s EU Samková.