Přímý zásah ruské rakety do nakupního střediska ve městě Kremenčuk. Byl to úmyslný a cílený útok proti civilnímu objektu, proti civilnímu obyvatelstvu. Rusko je teroristický stát. pic.twitter.com/eCwhakeIcR
— Yevhen Perebyinis (@YPerebyinis) June 28, 2022
Tak to vypadá, když někdo podléhá vlastní propagandě. Obchodní centrum je zavřené od března a sloužilo jako sklad zbraní. Uvnitř tisíc lidí a prázdné parkoviště?. Lidovci sdílejí Zelenského dezinformace... https://t.co/Wp8Y4QJDaO
— Ivan David (@IvanDav73523299) June 28, 2022
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
válka na Ukrajině
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
EK
Kolik % dáváte tomu, že po roce 2030 bude EK v lepším složení než je teď a bude víc racionální? Já se bojím, že nebude. Mimochodem, vy jste pro naše členství v EU nebo ne?
Další články z rubriky
14:25 „Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry
„Ta velká slova kolegy Baxy jsou trochu směšná. My nechceme zničit média veřejné služby. My chceme j…
- 12:50 „Kdybyste se věnovali voličům místo Babiše, vyhráli jste volby.“ Partie se rozjela
- 10:25 Paříž v plamenech. Už zní, kdo za to může
- 7:45 „Každý stát má své hrdiny.“ Hněv Polska na Ukrajině neberou vážně
- 4:44 Čech, Slovák a Rus rozježdění tankem. Emeritní senátor Doubrava a zážitky z Donbasu
- 20:20 „Uvedli nás v omyl.“ Chabá obrana policie, která nechala studenta vykrvácet


