
Majerová (Trikolora): Řekněte mi jedinou věc, která za vlády SPOLUpachatelů funguje
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k centrálnímu registru psů, který měl začít fungovat před dvěma roky, přičemž se teprve hledá dodavatel.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k centrálnímu registru psů, který měl začít fungovat před dvěma roky, přičemž se teprve hledá dodavatel.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obezitě dětí.
To, že se v naší armádě děje cosi podivného a nedobrého, je evidentní už nějaký ten čas. Ale že si tady náčelník Generálního štábu Řehka vede s využitím AČR svoji soukromou válku s Ruskem, to je tedy síla.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k migraci.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke školství.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k investicím.
Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k důchodové reformě.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bydlení.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Rusku.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Green Dealu.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům poslance Kotena.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednacímu řádu sněmovny.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání o příměří na Ukrajině mezi USA a Ruskem.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k avizovanému stažení se z politiky Markéty Pekarové Adamové.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě Simona Omaníka v Evropském parlamentu.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání o válce na Ukrajině v Rijádu.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k situaci v evropské politice.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům amerického prezidenta Trumpa, že válku na Ukrajině začali sami Ukrajinci.
Ve Sněmovně jsem v úterý 11. února navrhla zařazení bodu o zákazu prodeje bytů a domů cizincům mimo EU. Setkala jsem se s překvapivým a nepochopitelným postojem koalice.